Försäljning

Linus Hylén

Försäljningschef/ Distriktschef Mellersta & Östra Småland samt södra Östergötland
Tel: 0702-45 08 76
linus.hylen@still.se

Carl-Ulric Wendin

Key Account Manager Öst/Norr
Tel: 0706-61 63 00
carl-ulric.wendin@still.se

Johan Ekman

Distriktschef Västra Skåne, Halland
Tel: 0706-61 30 32
johan.ekman@still.se


Conny Lindsjö

Distriktschef Östra Skåne, Östra Småland & Blekinge
Tel: 0706-24 01 07
conny.lindsjoe@still.se

Abbe Rama

Distriktschef Sydvästra Skåne
Tel: 0733-94 06 64
abbe.rama@still.se

Christer Zetréus

Key Account Manager Väst
Tel: 0706-24 01 19
christer.zetreus@still.se


John Gunnarsson

Distriktschef Norra Västra Götaland
Tel: 0706-61 10 31
john.gunnarsson@still.se

Toni Flinkman

Distriktschef Södra Västra Götaland, Halland och Västra Småland
Tel: 0765-44 49 08
toni.flinkman@still.se

Emmalouise Wendin

Distriktssäljare Stockholm Syd
Tel: 073-144 92 92
emmalouise.wendin@still.se


Johan Thörnberg

System Manager – Intralogistics & Automation
Tel: 0706-24 01 81
johan.thornberg@still.se

Marcus Östlund

International Key Account Manager
Tel: 0733-942022
marcus.ostlund@still.se