Försäljning

Reke Salievski

Försäljningschef
Tel: 070 624 01 03
reke.salievski@still.se

 

Carl-Ulric Wendin

Key Account Manager Öst/Norr
Tel: 0706-61 63 00
carl-ulric.wendin@still.se

Johan Ekman

Distriktschef Västra Skåne, Halland
Tel: 0706-61 30 32
johan.ekman@still.se


Conny Lindsjö

Distriktschef Östra Skåne, Östra Småland & Blekinge
Tel: 0706-24 01 07
conny.lindsjoe@still.se

Johan Thörnberg

System Manager – Intralogistics & Automation
Tel: 0706-24 01 81
johan.thornberg@still.se

Christer Zetréus

Key Account Manager Väst
Tel: 0706-24 01 19
christer.zetreus@still.se


Jan Zafar

Distriktschef Norra Västra Götaland
Tel: 0706-61 10 31
jan.zafar@still.se

Toni Flinkman

Distriktschef Södra Västra Götaland, Halland och Västra Småland
Tel: 0765-44 49 08
toni.flinkman@still.se

Marcus Lithander (Östlund)

International Key Account Manager
Tel: 0733-94 20 22
marcus.lithander@still.se


Mathias Nilsson

Distriktschef Sydvästra Skåne
Tel: 0707-31 92 88
mathias.nilsson@still.se

Daniel Lindholm

Key Account Manager / ILS Solutions - Automation & Intralogistics
Tel: 0706-24 01 82
daniel.lindholm@still.se