Kontakter Eftermarknad

STILL Sverige AB
Stenåldersgatan 13
S-213 76 Malmö

Tel: 040-626 71 00

Service: 0200 - 763 000
Reservdelar: 040 - 626 71 71



Hans Karlsson
Eftermarknadschef


Tel: 0708-64 43 09
hans.karlsson@still.se

Kristian Mauritzon - Serviceledare Syd

 

Kristian Mauritzon 
Service Sales Manager

Tel: 0706-24 06 71
kristian.mauritzon@still.se

Bengt Ehnberg - Teknisk support

 

Bengt Ehnberg
Teknisk support

Tel: 0706-18 26 94
bengt.ehnberg@still.se

Johan Thörnberg - Teknisk support

 

Johan Thörnberg 
Teknisk support

Tel: 0706-24 01 81
johan.thornberg@still.se

 

 


Mikael Würtz
Regional Servicechef Norr/ Öst

Tel: 0733-94 25 55
mikael.wurtz@still.se

Peter Nilsson - Serviceledare Syd

 

Patrik Sultan 
Regional Serviceledare Väst

Tel: 0705-94 44 19
patrik.sultan@still.se

Dennis Persson - Serviceledare Öst/Väst

 

Dennis Persson
Regional Servicechef Syd

Tel: 0706-24 03 47
dennis.persson@still.se

Emilia Netterberg - Serviceadministration

 

Emilia Netterberg
Serviceadministration

Tel: 0706-24 01 02
emilia.netterberg@still.se



Susanne Rasmusson
Serviceadministration

Tel: 0168-64 44 07
susanne.rasmusson@still.se

Lennart Svensson - Reservdelar kundservice

 

Lennart Svensson
Reservdelar kundservice

Tel: 0706-24 05 89
lennart.svensson@still.se



Sebastian Wikström
Reservdelar kundservice

Tel: 0765-44 49 05
sebastian.wikstrom@still.se



Robert Andersson
Reservdelar kundservice

Tel: 0765-44 49 01
robert.andersson@still.se

STILL nyhetsbrev

Håll dig uppdaterad: Anmäl dig till STILLs nyhetsbrev och få aktuella nyheter och information om logistik och materialhantering.

Visa inte detta meddelande igen.