Kontakter Eftermarknad

STILL Sverige AB
Stenåldersgatan 13
S-213 76 Malmö

Tel: 040-626 71 00

Service: 0200 - 763 000
Reservdelar: 040 - 626 71 71



Hans Karlsson
Eftermarknadschef


Tel: 0708-64 43 09
hans.karlsson@still.se

Kristian Mauritzon - Serviceledare Syd

 

Kristian Mauritzon 
Service Sales Manager

Tel: 0706-24 06 71
kristian.mauritzon@still.se

Bengt Ehnberg - Teknisk support

 

Bengt Ehnberg
Teknisk support

Tel: 0706-18 26 94
bengt.ehnberg@still.se

Johan Thörnberg - Teknisk support

 

Johan Thörnberg 
Teknisk support

Tel: 0706-24 01 81
johan.thornberg@still.se

 
Mikael Würtz
Regional Servicechef Norr/ Öst

Tel: 0733-94 25 55
mikael.wurtz@still.se

 

Anna Schlegel
Regional Servicechef Väst

Tel: 0732-330779
anna.schlegel@still.se

Peter Nilsson - Serviceledare Syd

 

Patrik Sultan 
Regional Servicechef storkund Väst

Tel: 0705-94 44 19
patrik.sultan@still.se

Dennis Persson - Serviceledare Öst/Väst

 

Dennis Persson
Regional Servicechef Syd

Tel: 0706-24 03 47
dennis.persson@still.se

Emilia Netterberg - Serviceadministration

 

Emilia Netterberg
Serviceadministration

Tel: 0706-24 01 02
emilia.netterberg@still.se



Susanne Rasmusson
Serviceadministration

Tel: 0168-64 44 07
susanne.rasmusson@still.se



Malin Reiche
Serviceadministration

Tel: 0706-240390
malin.reiche@still.se



Sebastian Wikström
Teamledare reservdelar

Tel: 0765-44 49 05
sebastian.wikstrom@still.se

Lennart Svensson - Reservdelar kundservice

 

Lennart Svensson
Reservdelsspecialist

Tel: 0706-24 05 89
lennart.svensson@still.se

  

Marcus Wikström
Reservdelsspecialist

Tel: 0734-48 40 96
marcus.wikstrom@still.se

Cookie Panel

STILL använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen online och för att kunna förbättra vår kundservice. Om du godkänner användningen av cookies surfar du vidare på våra webbplatser eller så läser du mer om våra dataskyddsriktlinjer här.